Penzion Čížků u Třeboně***
******

Ubytování u Třeboně v Penzionu Čížků

Do 1.2.2024 prosím volat na kontakt 608 771 008

Penzion je v provozu s veškerými standartními službami a všechny rezervace platí. Navíc jsme přijmuli desinfekční hygienická opatření v podobě desinfekce na pokojích a při vstupu do objedktu atd. 

Penzion Čížků u Třeboně se nachází v Jižních Čechách a je umístěn v blízkosti malebného prostředí města Třeboň.

Hosté, kteří se chtějí ubytovat v Třeboni, a být ubytování v klidné části okolí města Třeboňě - doporučujeme tento penzion jako relaxační a kvalitní variantu ubytování v Třeboni. Penzion je situován v malebné vesničce Domanín, 3km od centra města Třeboň, směrem od Schwarzenberské hrobky. Okolí penzionu u Třeboňě, nabízí nespočetné množství sportovního, kulturního a zábavného vyžití. Penzion Čížku u Třeboně se nachází v blízkosti dvou cyklistických stezek, o kterých by se dalo říct, že jsou páteřní cyklostezky a dá se z nich napojit bezproblémově na další stezky. 
Penzion je vhodný pro ubytování v Třeboni turistů i cyklistů, kteří chtějí poznat krásy města Třeboň a jeho okolí. Je zde nespočet cyklistických tras, pěších tůr a i místa na přírodní koupání.

V našem penzionu u Třeboně vám doporučujeme využití krytého venkovního a vyhřívaného bazénu. Spaní na moderních zdravotních matracích ve všech pokojích. Využití WiFI FREE a možností trávení večera pod velkou pergolou.

Penzion je vybaven přípojkou na nabytí elektro auta nebo hybridního auta.

Ubytování v penzionu u Třeboně provozujeme již několik let a náš penzion v Třeboni má dlouholetou tradici s dobrou pověstí. Naše snídaně jsou jedinečné.


Ubytování penzionu Čížků u Třeboně:

Penzion má k dispozici 4 pokoje s možností přistýlky. Jedná se o 4 dvoulůžkové pokoje. Pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením, DIGI TV, WIFI FREE, Mini ledničkou. K dispozici je malý servis na pokoji. Rychlovarná konvice.


Snídaně v penzionu Čížků u Třeboně.

Snídaně formou švédského stolu jsou podávány v ranních hodinách mezi 8-9hodinou. Jedná se jak o teplou snídani(vajíčka, míchaná vajíčka, párečky, lívance, pečivo)  až po čerstvé ovoce atd.. Snídaně se postupně doplňuje. 
Vedle penzionu se nachází cca 20metru Jihočeská hospoda, kde vaří dobré místní jídlo a v obci Domanín jsou malé potraviny.

Vzdálenost penzionu od centra města Třeboň.
- centrum města 30 min(3km). pěší chůze od ubytování Třeboň
- 4min. taxy služba 100Kč do Třeboně
- na kole 10min do cenntra Třeboně
- 25min. autem do Českých Budějovic

 

******
rezervace email